Ranking Kable miedziane - Stycze艅 2021

Ranking popularno艣ci z dnia 15-01-2021

Kable miedziane
鈫 Zobacz ranking - najlepsze Kable miedziane 鈫
W kategorii Kable miedziane najwi臋ksz膮 popularno艣ci膮 ciesz膮 si臋 produkty firmy:
  • Gembird (udzia艂 13,6%)
  • QOLTEC (13,6%)
  • Techly (13,6%).
艢rednia cena 20 produkt贸w wynosi 754 z艂otych.

Najpopularniejszy produkt: Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m) (10151115) w cenie od 1529 z艂.
Najta艅szy produkt: Value Value 21.99.1521-250 (21.99.1521250) w cenie od 7 z艂.
Najdro偶szy produkt: Draka Kabel S/Kabel FTP LSHF SUPER KAT7 DRUT BLACK UC900HS 23 ZEWN臉TRZNO WEW. (500m) (10154631) (cena od 8235 z艂)
W najwi臋kszej liczbie sklep贸w (3) jest oferowany Techly Techly Kabel instalacyjny skr臋tka UTP Cat6 drut CCA 305m szary 022823 w cenie ok. 278 z艂

Zestawienie TOP 3

1. Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m) (10151115)

Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m) (10151115)

Nasza ocena:

Zobacz gdzie najtaniej

Parametry:

  • Producent: Draka
  • Model: Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m)
  • Rodzaj: Kabel FTP

2. BKT-ELEKTRONIK Kabel S/Kabel FTP FRNC KAT7 DRUT 呕脫艁TY 23AWG BKT (500m) 10154610.500

BKT-ELEKTRONIK Kabel S/Kabel FTP FRNC KAT7 DRUT 呕脫艁TY 23AWG BKT (500m) 10154610.500

Nasza ocena:

Zobacz gdzie najtaniej

Parametry:

  • Producent: BKT-ELEKTRONIK
  • Model: Kabel S/Kabel FTP FRNC KAT7 DRUT 呕脫艁TY 23AWG BKT (500m) 10154610.500
  • Rodzaj: Kabel FTP

3. ActiveJet KABEL TELEFONICZNY 4-呕Y艁Y P艁ASKI 100M SZARY

ActiveJet KABEL TELEFONICZNY 4-呕Y艁Y P艁ASKI 100M SZARY

Nasza ocena:

Zobacz gdzie najtaniej

Parametry:

  • Producent: ActiveJet
  • Model: KABEL TELEFONICZNY 4-呕Y艁Y P艁ASKI 100M SZARY
  • Rodzaj: Kabel telefoniczny

Cechy szczeg贸lne

Kupuj膮c kable miedziane bierzmy pod uwag臋:

  • Rodzaj - UTP - jest to skr臋tka nieekranowana, cztery pary drut贸w otoczone dodatkow膮 izolacj膮; STP - cztery pary drut贸w w tym przypadku otacza siateczka stanowi膮ca ekran.

Najlepsze Kable miedziane - ranking popularno艣ci 2021

Wyb贸r nie jest 艂atwy, dlatego staramy si臋 dostarczy膰 Pa艅stwu jak najwi臋cej informacji.

LpFotoModelProducent艢rednia cenaSklepy
1Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m) (10151115)DrakaSprawd藕
2BKT-ELEKTRONIK Kabel S/Kabel FTP FRNC KAT7 DRUT 呕脫艁TY 23AWG BKT (500m) 10154610.500BKT-ELEKTRONIKSprawd藕
3ActiveJet KABEL TELEFONICZNY 4-呕Y艁Y P艁ASKI 100M SZARYActiveJetSprawd藕
4QOLTEC Pigtail 艣wiat艂owodowy 12x SC/UPC SM G657A2 2m 54364QOLTECSprawd藕
5 Outdoor installation cable Solarix CAT5e Kabel UTP PE 305m/box SXKD-5E-UTP-PESprawd藕
6BKT-ELEKTRONIK Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6A DRUT NIEBIESKI 23AWG BKT (500m) 10157515.5 (10157515.500)BKT-ELEKTRONIKSprawd藕
7NetSet Przew贸d F/UTP Skr臋tka ekranowana - 305m E1517_305NetSetSprawd藕
8Draka Kabel S/Kabel FTP LSHF SUPER KAT7 DRUT BLACK UC900HS 23 ZEWN臉TRZNO WEW. (500m) (10154631)DrakaSprawd藕
9Intellinet 530378IntellinetSprawd藕
10Gembird KABEL SKabel FTP KAT-5 305M LINKA (SPC-5004E) - SPC-5004E [SPC-5004E]GembirdSprawd藕
11Gembird Kabel FTP KAT-6 305M DRUT [FPC-6004-SO]GembirdSprawd藕
12LogiLink CAT5e UTP Flat Patchkabel AWG 30 RJ45 sw 1m - CP0134BLogiLinkSprawd藕
13Intellinet Network Solutions Network Solutions RJ45 snagless kat 5e UTP 20m 偶贸艂ty 325981IntellinetSprawd藕
14StarTech Kabel Rj45 CAT6 7m czarny N6PATC7MBKStarTechSprawd藕
15Techly Techly Kabel instalacyjny skr臋tka UTP Cat6 drut CCA 305m szary 022823TechlySprawd藕
16Vakoss Vakoss RJ-45/RJ-45 kat.5 F/UTP Szary 5m TC-L1291AVakossSprawd藕
17QOLTEC Pigtail 艣wiat艂owodowy 12x SC/APC SM G657A2 2m 54362QOLTECSprawd藕
18QOLTEC Patchcord 艣wiat艂owodowy SC/APC SC/APC 50m 54219QOLTECSprawd藕
19Value Value 21.99.1521-250 (21.99.1521250)ValueSprawd藕
20Value Value Cat.6 UTP 0.5m 呕贸艂ty 21.99.1522-250 (21.99.1522250)ValueSprawd藕
Ranking jest dostarczany przez por贸wnywark臋 cenow膮.
(a:5, s:29, t:0,06, v:15.01-10:19)