Warning: file_put_contents(../_logs/20190121_113312-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Ranking Meble kuchenne styczeń 2019 - WebRanking.pl
» Meble kuchenne

Meble kuchenne

» Ranking popularności z dnia 14-01-2019

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Meble kuchenne największą popularnością cieszą się produkty firmy Lectus (udział 41,2%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Halmar (23,5%) oraz Euroseat (11,8%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 930 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna i kosztuje średnio 698 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Snap Krzesło Astoria 4197 292 zł (15. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei Stolkar FOXY kuchnia narożna - biały akryl szafki w średniej cenie 2155 zł (11. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (1) jest oferowany Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna w cenie ok. 698 zł.

Porównanie TOP 3

TOP 1

Nazwa Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma
 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma
Średnia cena698 zł798 zł1218 zł

Meble kuchenne - ranking 2019

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna698
2 Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma798
3 Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma1218
4Signal Meble Zestaw PLAYSignal599
5Euroseat Zestaw kuchenny - pomarańczowe plastikowe siedziskaEuroseat1698
6Halmar Zestaw kuchenny Faust dąb sonomaHalmar599
7Halmar Stół kuchenny Malcolm + 4 krzesła dąb sonomaHalmar949
8Euroseat Zestaw kuchenny - zielone plastikowe siedziskaEuroseat1698
9Signal Stół kuchenny Play + 4 krzesła orzechSignal709
10Halmar Stół do jadalni Lance + 2 krzesła wengeHalmar459
11Stolkar FOXY kuchnia narożna - biały akryl szafkiStolkar2155
12Halmar Zestaw jadalniany RalphHalmar399
13Lectus Zestaw stołowy Rickon biały stół + 4 krzesłaLectus819
14Lectus Zestaw stołowy Rickon biały stół + 4 krzesłaLectus869
15Snap Krzesło Astoria 4197Snap292
16Lectus Zestaw stołowy Neline szklany stół + 4 białe krzesłaLectus819
17Lectus Zestaw stołowy Neline II szklany stół + 4 białe krzesłaLectus869
18Lectus Zestaw stołowy Neckon II szklany stół + 6 białych krzeseł ZESTAW-CG-029Lectus969
19Lectus Zestaw stołowy Corbin stół i cztery krzesła białyLectus949
20Lectus Zestaw stołowy biały Neckon stół + 6 krzeseł ZESTAW-CG-030Lectus1029

Jak wybrać?

Kuchnia, miejsce w którym nie tylko jemy, czy gotujemy, ale często także spędzamy czas. Jeśli nasz dom jest otwarty dla innych to właśnie tam spędzamy dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Czy tego chcemy czy nie, kuchnia często jest wizytówką naszego domu, więc jak widać wybór odpowiednich mebli jest tym ważniejszy.

Możemy pozostawić to pomieszczenie przypadkowi, co spowoduje, że posiłki mogą być przygotowywane w niekoniecznie pięknych czy humanitarnych warunkach. Można także przy pomocy niekoniecznie wielkiego nakładu środków finansowych sprawić, że nasza kuchnia będzie przyciągać widokiem, estetyką a spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością.

Ale od czego zacząć? Przecież pokój ten obfituje w moc najróżniejszych utrudnień, jeśli chodzi o budowę naszych mebli. Pełno tam rur, dojść wody czy gazu i wywietrzników. Kiedy decydujemy się na zamówienie pełnego zestawu takich mebli, to warto zdecydować się na dostawcę, który przyjdzie do naszego miejsca zamieszkania, wszystko wymierzy i dobierze odpowiedni rodzaj i rozmiar mebli. Nam pozostanie tylko wybranie koloru czy materiału.

Właśnie, a z czego dokładnie mogą być nasze szafki, a dokładniej ich korpusy? Pierwszą możliwością jest wybór mebla z litego drewna. Z pewnością będzie to najdroższa inwestycja, ale też najtrwalsza, najpewniejsza i prawdopodobnie bardzo ładna. Choć nie od dziś wiadomo, że nie do wszystkich wnętrz pasować będzie lite drewno mimo jego uniwersalności. Warto też pamiętać o tym, że naturalne drewno może z czasem zmieniać barwę, czy występować może zjawisko rozszerzania i kurczenia się drewna, co przy cienkich płytach prowadzić może do zniekształceń. Trzeba o tym pomyśleć zwłaszcza w dobrze ogrzewanych pomieszczeniach, jakim bez wątpienia jest kuchnia.

Kolejnym materiałem jest laminat umieszczany na płycie wiórowej. Jego zaletą jest na pewno cena, jak i bogaty wybór różnych kolorów i wzorów. Jednak może szybko ulec zniszczeniu przez wilgoć, która powoduje odchodzenie laminatu od płyty.

Naszą kuchnię możemy również zaopatrzyć w meble z fornirowanej płyty wiórowej, czyli płyty powleczonej prawdziwym drewnem. Wygląd podobny, a cena zdecydowanie mniejsza.

Kolejnym materiałem jest płyta MDF. To sprasowana płyty pilśniowa często pokryta PCV. Jest to obecnie bardzo popularny materiał pokrywający szafki kuchenne. Swoją częstość występowania zawdzięcza między innymi tym że daje się kształtować w bardzo dowolny sposób, wygląda bardzo nowocześnie i jest odporna na wilgoć, co stanowi jej niezrównany atut.

Nasze meble kuchenne mogą być także zaopatrzone we fronty ze stali nierdzewnej czy szkła, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Ale wybór takich materiałów musi wynikać z osobistej gestii klienta, a przede wszystkim taki wygląd musi pasować do wystroju naszej kuchni, jak i całego mieszkania.

W niektórych miejscach możliwe jest także łączenie kilku opisanych wyżej technik, co przy sprawnym oku i dobrym guście może również dać ciekawy efekt. W dzisiejszych czasach wybór co do tego, jak wyglądać będzie nasze miejsce zamieszkania mamy ogromny, a więc decyzji warto nie podejmować pod wpływem impulsu, a dokładnie zapoznać się z wieloma ofertami sklepów czy dostawców, by przy niewielkim nakładzie kosztów sprawić że nasza kuchnia będzie miejscem pięknym i wyjątkowym.

(a:4, s:36, t:0,68, v:1401-0024)