Warning: file_put_contents(../_logs/20190722_184929-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Ranking Meble kuchenne lipiec 2019 - WebRanking.pl
» Meble kuchenne

Meble kuchenne

» Ranking popularności z dnia 22-07-2019

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Meble kuchenne największą popularnością cieszą się produkty firmy Halmar (udział 31,6%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Lectus (15,8%) oraz Signal (15,8%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 644 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Signal Meble Zestaw PLAY i kosztuje średnio 599 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Mango Poszewka dekoracyjna na poduszkę Bali Altom Design 26 zł (11. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei Euroseat Zestaw kuchenny - pomarańczowe plastikowe siedziska w średniej cenie 2005 zł (2. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (2) jest oferowany EASYmaxx easymaxx LED świece, ABS, żółta, 3.8 x 3.8 x 4.8 cm, 10 jednostek 04745 w cenie ok. 60 zł.

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwaSignal Meble Zestaw PLAYEuroseat Zestaw kuchenny - pomarańczowe plastikowe siedziskaHalmar Zestaw kuchenny Faust dąb sonoma
Signal Meble Zestaw PLAYEuroseat Zestaw kuchenny - pomarańczowe plastikowe siedziskaHalmar Zestaw kuchenny Faust dąb sonoma
ProducentSignalEuroseatHalmar
Średnia cena599 zł2005 zł429 zł

Meble kuchenne - ranking 2019

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1Signal Meble Zestaw PLAYSignal599
2Euroseat Zestaw kuchenny - pomarańczowe plastikowe siedziskaEuroseat2004
3Halmar Zestaw kuchenny Faust dąb sonomaHalmar429
4 Bortoli Komplet jadalniany z bambusa prasowanego Cross (4 krzeseła)1030
5Halmar Stół kuchenny Malcolm + 4 krzesła dąb sonomaHalmar649
6Euroseat Zestaw kuchenny - zielone plastikowe siedziskaEuroseat2004
7Signal Zestaw Modus dąb sonomaSignal599
8Halmar Stół do jadalni Lance + 2 krzesła wengeHalmar299
9Snap Krzesło Astoria 4197Snap292
10EASYmaxx easymaxx LED świece, ABS, żółta, 3.8 x 3.8 x 4.8 cm, 10 jednostek 04745EASYmaxx59
11Mango Poszewka dekoracyjna na poduszkę Bali Altom DesignMango25
12 KATIA 220 zestaw kuchenny j. beżowy / san marino V-UA-KATIA_220-J.BEŻ/SAN_MARINO784
13Lectus Zestaw stołowy Rubio stół 112x76 z 4 krzesłami białyLectus479
14Lectus Zestaw stołowy Rubio stół 120x70 z 6 krzesłami czarnyLectus579
15Lectus Stół kuchenny Natan + 4 krzesła orzechLectus599
16Dormeo Trio Flex Stelaż do łóżka DormeoDormeo449
17Signal ZESTAW MODUS STÓŁ+4 KRZESŁA MDF/METAL DĄB SONOMA MODUSDSignal499
18Halmar ZESTAW KUCHENNY VIOLA 260 DĄB SONOMA/WANILIA V-UA-VIOLA_260-SONOMA/WANILIAHalmar899
19Halmar ZESTAW LANCE STÓŁ+2 KRZESŁA MDF/STAL BIAŁY V-CH-LANCE-ZESTAW-BIAŁYHalmar299
20Halmar ZESTAW LANCE STÓŁ+2 KRZESŁA MDF/METAL VENGE/SREBRNYHalmar299

Jak wybrać?

Kuchnia, miejsce w którym nie tylko jemy, czy gotujemy, ale często także spędzamy czas. Jeśli nasz dom jest otwarty dla innych to właśnie tam spędzamy dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Czy tego chcemy czy nie, kuchnia często jest wizytówką naszego domu, więc jak widać wybór odpowiednich mebli jest tym ważniejszy.

Możemy pozostawić to pomieszczenie przypadkowi, co spowoduje, że posiłki mogą być przygotowywane w niekoniecznie pięknych czy humanitarnych warunkach. Można także przy pomocy niekoniecznie wielkiego nakładu środków finansowych sprawić, że nasza kuchnia będzie przyciągać widokiem, estetyką a spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością.

Ale od czego zacząć? Przecież pokój ten obfituje w moc najróżniejszych utrudnień, jeśli chodzi o budowę naszych mebli. Pełno tam rur, dojść wody czy gazu i wywietrzników. Kiedy decydujemy się na zamówienie pełnego zestawu takich mebli, to warto zdecydować się na dostawcę, który przyjdzie do naszego miejsca zamieszkania, wszystko wymierzy i dobierze odpowiedni rodzaj i rozmiar mebli. Nam pozostanie tylko wybranie koloru czy materiału.

Właśnie, a z czego dokładnie mogą być nasze szafki, a dokładniej ich korpusy? Pierwszą możliwością jest wybór mebla z litego drewna. Z pewnością będzie to najdroższa inwestycja, ale też najtrwalsza, najpewniejsza i prawdopodobnie bardzo ładna. Choć nie od dziś wiadomo, że nie do wszystkich wnętrz pasować będzie lite drewno mimo jego uniwersalności. Warto też pamiętać o tym, że naturalne drewno może z czasem zmieniać barwę, czy występować może zjawisko rozszerzania i kurczenia się drewna, co przy cienkich płytach prowadzić może do zniekształceń. Trzeba o tym pomyśleć zwłaszcza w dobrze ogrzewanych pomieszczeniach, jakim bez wątpienia jest kuchnia.

Kolejnym materiałem jest laminat umieszczany na płycie wiórowej. Jego zaletą jest na pewno cena, jak i bogaty wybór różnych kolorów i wzorów. Jednak może szybko ulec zniszczeniu przez wilgoć, która powoduje odchodzenie laminatu od płyty.

Naszą kuchnię możemy również zaopatrzyć w meble z fornirowanej płyty wiórowej, czyli płyty powleczonej prawdziwym drewnem. Wygląd podobny, a cena zdecydowanie mniejsza.

Kolejnym materiałem jest płyta MDF. To sprasowana płyty pilśniowa często pokryta PCV. Jest to obecnie bardzo popularny materiał pokrywający szafki kuchenne. Swoją częstość występowania zawdzięcza między innymi tym że daje się kształtować w bardzo dowolny sposób, wygląda bardzo nowocześnie i jest odporna na wilgoć, co stanowi jej niezrównany atut.

Nasze meble kuchenne mogą być także zaopatrzone we fronty ze stali nierdzewnej czy szkła, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Ale wybór takich materiałów musi wynikać z osobistej gestii klienta, a przede wszystkim taki wygląd musi pasować do wystroju naszej kuchni, jak i całego mieszkania.

W niektórych miejscach możliwe jest także łączenie kilku opisanych wyżej technik, co przy sprawnym oku i dobrym guście może również dać ciekawy efekt. W dzisiejszych czasach wybór co do tego, jak wyglądać będzie nasze miejsce zamieszkania mamy ogromny, a więc decyzji warto nie podejmować pod wpływem impulsu, a dokładnie zapoznać się z wieloma ofertami sklepów czy dostawców, by przy niewielkim nakładzie kosztów sprawić że nasza kuchnia będzie miejscem pięknym i wyjątkowym.

(a:6, s:34, t:0,02, v:2207-1407)