Ranking Meble kuchenne - Grudzień 2022

Ranking popularności z dnia 01-12-2022

Meble kuchenne
↓ Zobacz ranking - najlepsze Meble kuchenne ↓

Statystyki i średnie ceny

 • Najpopularniejszy produkt: Zestaw mebli kuchennych BIANCO 5 el. DREWMEX (od 0 zł).
 • Najtańszy produkt: Zestaw mebli kuchennych BIANCO 5 el. DREWMEX (od 0 zł).
 • Najdroższy produkt: (od 0 zł).
 • W największej liczbie sklepów (0): (ok. 0 zł).
 • Średnia cena: 0 złotych.

Najlepsze Meble kuchenne - ranking popularności 2022

 1. 1. Zestaw mebli kuchennych BIANCO 5 el. DREWMEX

 2. Zestaw mebli kuchennych BIANCO 5 el. DREWMEX

  Nasza ocena:

  Zobacz gdzie najtaniej

  Parametry:

  • 2. Zestaw mebli kuchennych CARBALLO 7 el. MEBLE OKMED

  • Zestaw mebli kuchennych CARBALLO 7 el. MEBLE OKMED

   Nasza ocena:

   Zobacz gdzie najtaniej

   Parametry:

   • 3. Zestaw mebli kuchennych MONACO 8 el. GRAY

   • Zestaw mebli kuchennych MONACO 8 el. GRAY

    Nasza ocena:

    Zobacz gdzie najtaniej

    Parametry:

    Zestawienie TOP 20 Meble kuchenne

    Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

    LpFotoModelProducentŚrednia cenaSklepy
    1Zestaw mebli kuchennych BIANCO 5 el. DREWMEXSprawdź
    2Zestaw mebli kuchennych CARBALLO 7 el. MEBLE OKMEDSprawdź
    3Zestaw mebli kuchennych MONACO 8 el. GRAYSprawdź
    4Moskitiera na magnesy Top ShopSprawdź

    Jak wybrać meble kuchenne?

    Kuchnia, miejsce w którym nie tylko jemy, czy gotujemy, ale często także spędzamy czas. Jeśli nasz dom jest otwarty dla innych to właśnie tam spędzamy dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Czy tego chcemy czy nie, kuchnia często jest wizytówką naszego domu, więc jak widać wybór odpowiednich mebli jest tym ważniejszy.

    Możemy pozostawić to pomieszczenie przypadkowi, co spowoduje, że posiłki mogą być przygotowywane w niekoniecznie pięknych czy humanitarnych warunkach. Można także przy pomocy niekoniecznie wielkiego nakładu środków finansowych sprawić, że nasza kuchnia będzie przyciągać widokiem, estetyką a spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością.

    Ale od czego zacząć? Przecież pokój ten obfituje w moc najróżniejszych utrudnień, jeśli chodzi o budowę naszych mebli. Pełno tam rur, dojść wody czy gazu i wywietrzników. Kiedy decydujemy się na zamówienie pełnego zestawu takich mebli, to warto zdecydować się na dostawcę, który przyjdzie do naszego miejsca zamieszkania, wszystko wymierzy i dobierze odpowiedni rodzaj i rozmiar mebli. Nam pozostanie tylko wybranie koloru czy materiału.

    Właśnie, a z czego dokładnie mogą być nasze szafki, a dokładniej ich korpusy? Pierwszą możliwością jest wybór mebla z litego drewna. Z pewnością będzie to najdroższa inwestycja, ale też najtrwalsza, najpewniejsza i prawdopodobnie bardzo ładna. Choć nie od dziś wiadomo, że nie do wszystkich wnętrz pasować będzie lite drewno mimo jego uniwersalności. Warto też pamiętać o tym, że naturalne drewno może z czasem zmieniać barwę, czy występować może zjawisko rozszerzania i kurczenia się drewna, co przy cienkich płytach prowadzić może do zniekształceń. Trzeba o tym pomyśleć zwłaszcza w dobrze ogrzewanych pomieszczeniach, jakim bez wątpienia jest kuchnia.

    Kolejnym materiałem jest laminat umieszczany na płycie wiórowej. Jego zaletą jest na pewno cena, jak i bogaty wybór różnych kolorów i wzorów. Jednak może szybko ulec zniszczeniu przez wilgoć, która powoduje odchodzenie laminatu od płyty.

    Naszą kuchnię możemy również zaopatrzyć w meble z fornirowanej płyty wiórowej, czyli płyty powleczonej prawdziwym drewnem. Wygląd podobny, a cena zdecydowanie mniejsza.

    Kolejnym materiałem jest płyta MDF. To sprasowana płyty pilśniowa często pokryta PCV. Jest to obecnie bardzo popularny materiał pokrywający szafki kuchenne. Swoją częstość występowania zawdzięcza między innymi tym że daje się kształtować w bardzo dowolny sposób, wygląda bardzo nowocześnie i jest odporna na wilgoć, co stanowi jej niezrównany atut.

    Nasze meble kuchenne mogą być także zaopatrzone we fronty ze stali nierdzewnej czy szkła, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Ale wybór takich materiałów musi wynikać z osobistej gestii klienta, a przede wszystkim taki wygląd musi pasować do wystroju naszej kuchni, jak i całego mieszkania.

    W niektórych miejscach możliwe jest także łączenie kilku opisanych wyżej technik, co przy sprawnym oku i dobrym guście może również dać ciekawy efekt. W dzisiejszych czasach wybór co do tego, jak wyglądać będzie nasze miejsce zamieszkania mamy ogromny, a więc decyzji warto nie podejmować pod wpływem impulsu, a dokładnie zapoznać się z wieloma ofertami sklepów czy dostawców, by przy niewielkim nakładzie kosztów sprawić że nasza kuchnia będzie miejscem pięknym i wyjątkowym.

    Ranking jest dostarczany przez porównywarkę cenową.