Warning: file_put_contents(../_logs/20180420_222245-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Ranking Mapy GPS kwiecień 2018 - WebRanking.pl
» Mapy GPS

Mapy GPS

» Ranking popularności z dnia 12-04-2018

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Mapy GPS największą popularnością cieszą się produkty firmy Automapa (udział 53,3%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Navitel (40%) oraz Garmin (6,7%). Średnia cena najpopularniejszych 6 produktów wynosi 173 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Automapa AutoMapa Polska XL i kosztuje średnio 171 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Navitel Navigator Europa Lifetime 50 zł (3. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei Garmin Mapa Europy w średniej cenie 328 zł (5. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (6) jest oferowany Navitel Navigator Europa Lifetime w cenie ok. 50 zł.

Cechy szczególne

Kupując mapy gps zwracajmy uwagę na poniższe cechy produktów:

  • Obszar - Określa obszar opisany na danej mapie.
  • Język - Język, w którym dostępne jest oprogramowanie.
  • Nośnik - Nośnik, na jakim otrzymujemy oprogramowanie - może to być karta pamięci albo płyta CD lub DVD.

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwaAutomapa AutoMapa Polska XLAutomapa AutoMapa EuropaNavitel Navigator Europa Lifetime
Automapa AutoMapa Polska XLAutomapa AutoMapa EuropaNavitel Navigator Europa Lifetime
ProducentAutomapaAutomapaNavitel
ObszarPolskaEuropaEuropa
Językpolskipolski
NośnikCD/DVDCD/DVD
OEM/BOX/UPGRADEBOXBOX
Średnia cena171 zł238 zł90 zł

Opinie o TOP 1: Automapa AutoMapa Polska XL

Przez ponad 2 lata używałem programu nawigacyjnego MapaMap - niech go piekło pochłonie! W końcu, kupiłem AutoMape - i po tygodniu używania mam same zachwyty na jej temat. * Niemal wszystkie funkcje programu można samodzielnie regulować, to co trzeba ustawiać szybko - można zrobić z ekranu jednym palcem. (przykładowo, jeśli cholerna Mapamap przełączyła się w tryb nocny, to bez zatrzymania auta nie było szans na jej rozjaśnienie) * Mapamap nieustannie przeliczała trasę na nowo, wielokrotnie gubiąc się, mówiąc, że się nie da(!), lub poświęcając na to czasami KILKANAŚCIE minut!!! Automapa jedzie na tych trasach jak szwajcarski zegarek! * Mapamap na prostej drodze potrafiła dać komendę skręć w prawo - choć na ekranie droga była wyznaczana prosto. Automapa prowadzi tam, gdzie pokazuje na ekranie i mam pełny spokój. * Mapy Mapymap są niestety pełne błędów - a firma nie zapewnia mechanizmu ich zgłaszania, a moje próby zgłaszania przez telefon minęły bez echa. W Automapie jest rewelacyjna funkcja (i działa!) raportowanie błędów. * W Mapamap nie ma W OGÓLE czegoś takiego jak OBJAZDY, aż nie wierzyłem i rozmawiałem z serwisem - to był istny kabaret! A Automapie była to pierwsza funkcja którą sprawdziłem - działa znakomicie i od razu przeprowadziła mnie bokiem zatoru na katowickiej! (sam się dziwiłem...) Uwaga: naprawdę nie jestem wynajęty przez firmę Automapa - jestem zwykłym użytkownikiem, autorem hela.com.pl i pluje sobie w brodę, że dwa lata się męczyłem z badziewnym produktem, który na oko jest niemal taki sam... Szanowni Państwo- przed zakupem nawigacji poczytajcie opinie i testy pism komputerowych! Warto ;-)))
Widok 3D jest fatalny, Kilka razy byłem na większym skrzyżowaniu i obrysy budynków zasłaniały mi widok w którą drogę mam skręcić. Najgorsze, że nie daje się tego wyłaczyć. Stary widok 2D i 3D był ok ale ten gadzet z obrysami to masakra. Poza tą wadą ok

Mapy GPS - ranking 2018

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentObszarNośnikJęzykŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1Automapa AutoMapa Polska XLAutomapaPolskaCD/DVDpolski171
2Automapa AutoMapa EuropaAutomapaEuropaCD/DVDpolski237
3Navitel Navigator Europa LifetimeNavitelEuropa89
4Automapa Polska i Europa XLAutomapaPolska/Europa321
5Garmin Mapa EuropyGarmin328
6Automapa Android Polska - licencja 366 dniAutomapa74
(a:5, s:15, t:0,19, v:1204-0955)