Warning: file_put_contents(../_logs/20170330_203906-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Konwertery sieciowe i transceivery - ranking marzec 2017
» Konwertery sieciowe i transceivery

Konwertery sieciowe i transceivery

» Ranking popularności z dnia 17-03-2017

Na skróty: Jak kupować? | Ranking producentów | TOP 3 | TOP 20 | Kupony rabatowe

Ranking producentów

W dziale konwertery sieciowe i transceivery największą popularnością cieszą się produkty firmy HP (udział 27,6%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: TP-Link (20,7%) oraz Planet (13,8%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 2002 złotych.

Najpopularniejszy produkt to TP-Link MC100CM Media Konwerter i kosztuje średnio 128 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Planet VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR 65 zł (19. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei HP X170 1G SFP LC LH70 1530 Transceiver w średniej cenie 11481 zł (16. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (6) jest oferowany TP-Link MC100CM Media Konwerter w cenie ok. 111 zł.

Konwertery sieciowe i transceivery - TOP 3

TOP 1

NazwaTP-Link MC100CM Media KonwerterAllied Telesis AT-MC103XLCisco 40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector (QSFP-40G-SR4)
TP-Link MC100CM Media KonwerterAllied Telesis AT-MC103XLCisco 40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector (QSFP-40G-SR4)
ProducentTP-LinkAllied TelesisCisco
RodzajKonwerter
Średnia cena128 zł537 zł12398 zł

Konwertery sieciowe i transceivery - ranking 2017

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1TP-Link MC100CM Media KonwerterTP-Link128
2Allied Telesis AT-MC103XLAllied Telesis536
3Cisco12398
4IBM1393
5HP X130 10G XFP LC LR TransceiverHP8027
6HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054CHP560
7Planet VC-234 Konwerter VDSL2 1xRJ-11, 4xRJ-45, 30APlanet449
8 AverMedia DarkCrystal HD Capture Pro PCI-e 1080i 61C0270000AD436
9HP X130 10G SFP+ LC LR TransceiverHP3044
10Fibrain FMU-AMR01M-30S-002-EFibrain174
11HP X110 100M SFP LC FX TransceiverHP1097
12Juniper573
13Allied Telesis AT-SPFX/2Allied Telesis444
14HP X121 1G SFP RJ45 T Transceiver (J8177C)HP689
15Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver MFEFX1Cisco511
16HP X170 1G SFP LC LH70 1530 TransceiverHP11480
17Planet VC-231 Konwerter VDSL2 1xRJ-11, 1xRJ-45, 30APlanet392
18HP ProCurve (J4858C) Gigabit-SX-LC Mini-GBIC multimode (0W)HP288
19Planet VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MRPlanet64
20Planet IFT-805AT Konw. przemysł. 10/100 Eth>SFPPlanet396