Warning: file_put_contents(../_logs/20180224_012103-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Patchcordy - ranking luty 2018
» Patchcordy

Patchcordy

» Ranking popularności z dnia 22-02-2018

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Patchcordy największą popularnością cieszą się produkty firmy Gembird (udział 33,3%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Equip (16,7%) oraz LogiLink (13,3%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 77 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921 i kosztuje średnio 4 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Delock PP12-0.25M/B 1 zł (4. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s) w średniej cenie 1162 zł (18. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (7) jest oferowany Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3M w cenie ok. 3 zł.

Cechy szczególne produktów

Kupując patchcordy bierzmy pod uwagę:

  • Rodzaj - UTP - jest to skrętka nieekranowana, cztery pary drutów otoczone dodatkową izolacją; STP - cztery pary drutów w tym przypadku otacza siateczka stanowiąca ekran.
  • Kategoria - Kategoria 5e - dla szybkich sieci lokalnych, w częstotliwości do 100 MHz; Kategoria 6e - rozszerzenie ISO/IEC 11801/TlA, wymaga pasma są do częstotliwości 250 MHz (przepustowość rzędu 200 Mb/s).

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwaIntellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2,8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1
Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2,8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1
ProducentIntellinetDrakaDigitus
RodzajUTPświatłowodowyKabel sieciowy
Średnia cena4 zł4 zł192 zł

Patchcordy - ranking 2018

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Intellinet4
2Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2,8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3Draka4
3Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1Digitus191
4 Delock PP12-0.25M/B0
5 ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski1
64World Patch cord RJ45 kat.6 Kabel FTP 1m szary4World21
7 Delock PP12-0.25M/O1
8Equip Patch Cord Kat5e F/UTP 0,5M szary 225417Equip3
9Gembird PATCH CORD KAT.5E !! FTP !! 0,5M GREEN - PP22-0.5M/GGembird8
10Equip Kat.6 UTP 0.5m Niebieski 625437Equip19
11Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 10m szary 325950Intellinet25
12Equip patchord RJ45, kat. 6, UTP 0.5m, zielony 625447Equip4
13Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3MGembird8
14Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC, DUPLEX, MM 50/125, OM3, LSOH, 3m 25Equip36
15LogiLink Kabel sieciowy CP2033U CAT 6 U/UTP AWG 24/7 RJ45 1 m CzarnyLogiLink8
16LogiLink Patchcable CAT 5e UTP 20m szaryLogiLink18
17Draka Patchcord światłowodowy LC/PC-ST/PC OM3 (50/125 um) duplex1 mDraka38
18ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s)ALANTEC1162
19Netrack patchcord RJ45 kat 6 UTP 0.25m zielony BZPAT0256GNetrack4
20Digitus Patch cord kat.6 S-Kabel FTP CU, AWG 26/7, szary 2mDigitus11
(a:7, s:38, t:0,52, v:2202-1320)