» Komputery »Patchcordy

Patchcordy

» Ranking popularności z dnia 11-01-2017

Z działu Patchcordy największą ilość ofert sprzedaży wśród najpopularniejszych produktów posiadają produkty firmy LogiLink (udział 36,1%). Na kolejnych miejscach uplasowały się firmy: Gembird (25%) oraz Intellinet (8,3%).

Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 119 złotych.

Najpopularniejszy: LogiLink Patch Cable plaski CAT5e U-UTP dl.20m CP0141 w średniej cenie 18 zł.

Najtańszy: A-LAN Patchcord UTP kat 5e 0.5m niebieski KKU5NIE0.5 w cenie 1 zł (7. miejsce w rankingu popularności).

Najdroższy: APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 60FT (18.2M) DDCC6-060 w cenie 1361 zł (2. miejsce w rankingu).

W największej liczbie sklepów (7) jest oferowany Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3M w cenie 3 zł.

Przewiń do rankingu »

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwaLogiLink Patch Cable plaski CAT5e U-UTP dl.20m CP0141APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 60FT (18.2M) DDCC6-0604World Kabel patch cord RJ45, kat. 6, FTP, 3m, szary 6109
LogiLink Patch Cable plaski CAT5e U-UTP dl.20m CP0141APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 60FT (18.2M) DDCC6-0604World Kabel patch cord RJ45, kat. 6, FTP, 3m, szary 6109
ProducentLogiLinkAPC4World
RodzajUTPUTPKabel sieciowy
Średnia cena18 zł1361 zł14 zł

Patchcordy - ranking 2017

Ranking informuje o popularności produktów w porównywarce cenowej.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1LogiLink Patch Cable plaski CAT5e U-UTP dl.20m CP0141LogiLink18
2APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 60FT (18.2M) DDCC6-060APC1360
34World Kabel patch cord RJ45, kat. 6, FTP, 3m, szary 61094World14
4Qoltec 3.0 m Patchcord SSTP CAT6A 27620Qoltec12
5Digitus Patchcord F/UTP kat.5e PVC 2m szary DK-1522-020Digitus15
6Vimar 4-pair 110/110 Cat5e Patchcord - 1mVimar90
7A-LAN Patchcord UTP kat 5e 0.5m niebieski KKU5NIE0.5A-LAN7
8Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3MGembird9
9LogiLink Patch Cable plaski CAT5e U-UTP dl.15m CP0140LogiLink16
10Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 10m szary 325950Intellinet25
11Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC, DUPLEX, MM 50/125, OM3, LSOH, 10m 2Equip57
12LogiLink Kabel sieciowy CQ3093S CAT 6A S/FTP AWG 26/7 RJ45 10 m CzarnyLogiLink49
13LogiLink Patchcord CAT 5e F/UTP 0,25m, szary CP1012SLogiLink2
14Molex Kabel krosowy RJ45, 568B, F/UTP, PowerCat 6, PVC 3m, ŻołtyMolex24
15Gembird CFO-LCLC-OM2-1MGembird24
16Lynx CS Patchcord, Cat5E, UTP, 3m, szary, 10 sztuk PK-UTP5E-030-GR-10packLynx48
17LogiLink Kabel sieciowy CP1072D CAT 5e SF/UTP AWG 26/7 RJ45 5 m SzaryLogiLink33
18Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Intellinet7
19Gembird Światłowód ST-SC Duplex MM 50/125 OM2 5MGembird32
20Linkbasic Kabel kat.6A FTP 23AWG 305mLinkbasic591