Warning: file_put_contents(../_logs/20180620_040118-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Ranking Patchcordy czerwiec 2018 - WebRanking.pl
» Patchcordy

Patchcordy

» Ranking popularności z dnia 11-06-2018

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Patchcordy największą popularnością cieszą się produkty firmy Equip (udział 25,7%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Intellinet (17,1%) oraz Gembird (17,1%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 79 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921 i kosztuje średnio 5 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Delock PP12-0.25M/O 1 zł (9. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s) w średniej cenie 1162 zł (14. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (6) jest oferowany Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3M w cenie ok. 3 zł.

Cechy szczególne

Kupując patchcordy zwracajmy uwagę na:

  • Rodzaj - UTP - jest to skrętka nieekranowana, cztery pary drutów otoczone dodatkową izolacją; STP - cztery pary drutów w tym przypadku otacza siateczka stanowiąca ekran.
  • Kategoria - Kategoria 5e - dla szybkich sieci lokalnych, w częstotliwości do 100 MHz; Kategoria 6e - rozszerzenie ISO/IEC 11801/TlA, wymaga pasma są do częstotliwości 250 MHz (przepustowość rzędu 200 Mb/s).

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwaIntellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2,8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1
Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2,8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1
ProducentIntellinetDrakaDigitus
RodzajUTPświatłowodowyKabel sieciowy
Średnia cena5 zł4 zł213 zł

Patchcordy - ranking 2018

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Intellinet5
2Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2,8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3Draka4
3Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1Digitus212
4LogiLink Patchcable CAT 5e UTP 20m szaryLogiLink16
5LogiLink Kabel sieciowy CQ2012U CAT 6 U/UTP AWG 24/7 RJ45 0.25 m SzaryLogiLink7
64World Kabel sieciowy RJ45 10m żółty (osłonka zalewana) 047334World12
74World Patch cord RJ45 kat.6 Kabel FTP 1m szary4World6
8Equip patchord RJ45, kat. 6, UTP 0.5m, zielony 625447Equip18
9 Delock PP12-0.25M/O1
10Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 10m szary 325950Intellinet20
11Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3MGembird8
12 ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski1
13Equip Kat.6 UTP 0.5m Niebieski 625437Equip31
14ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s)ALANTEC1162
15Draka Patchcord światłowodowy LC/PC-ST/PC OM3 (50/125 um) duplex1 mDraka38
16Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC, DUPLEX, MM 50/125, OM3, LSOH, 3m 25Equip39
17Equip Patch Cord Kat5e F/UTP 0,5M szary 225417Equip4
18Digitus Patch cord kat.6 S-Kabel FTP CU, AWG 26/7, szary 2mDigitus9
19Intellinet Patchcord RJ45, kat. 6 UTP, 2m, niebieski, 100% miedź 342599Intellinet10
20Draka PATCHCORD U/UTP DR@KOM kat.6 PVC 1,5m 11430010.1,5Draka5
(a:7, s:35, t:0,51, v:1106-0628)