Warning: file_put_contents(../_logs/20171123_155251-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Patchcordy - ranking listopad 2017
» Patchcordy

Patchcordy

» Ranking popularności z dnia 20-11-2017

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Patchcordy największą popularnością cieszą się produkty firmy Gembird (udział 25,8%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Equip (19,4%) oraz LogiLink (16,1%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 76 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921 i kosztuje średnio 3 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski 1 zł (3. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s) w średniej cenie 1162 zł (4. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (6) jest oferowany Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3M w cenie ok. 3 zł.

Cechy szczególne produktów

Kupując patchcordy bierzmy pod uwagę:

  • Rodzaj - UTP - jest to skrętka nieekranowana, cztery pary drutów otoczone dodatkową izolacją; STP - cztery pary drutów w tym przypadku otacza siateczka stanowiąca ekran.
  • Kategoria - Kategoria 5e - dla szybkich sieci lokalnych, w częstotliwości do 100 MHz; Kategoria 6e - rozszerzenie ISO/IEC 11801/TlA, wymaga pasma są do częstotliwości 250 MHz (przepustowość rzędu 200 Mb/s).

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwaIntellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1 ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski
Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1 ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski
ProducentIntellinetDigitus
RodzajUTPKabel sieciowyUTP
Średnia cena3 zł188 zł1 zł

Patchcordy - ranking 2017

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 1m szary 318921Intellinet3
2Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1Digitus188
3 ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski1
4ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s)ALANTEC1162
5Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC, DUPLEX, MM 50/125, OM3, LSOH, 3m 25Equip32
64World Kabel sieciowy RJ45 10m żółty (osłonka zalewana) 047334World8
7Gembird PATCH CORD KAT.5E !! FTP !! 0,5M GREEN - PP22-0.5M/GGembird9
84World Patch cord RJ45 kat.6 Kabel FTP 1m szary4World11
9Equip patchord RJ45, kat. 6, UTP 0.5m, zielony 625447Equip3
10Equip Kat.6 UTP 0.5m Niebieski 625437Equip3
11Equip Patch Cord Kat5e F/UTP 0,5M szary 225417Equip2
12Intellinet Network Solutions RJ45, snagless, kat. 5e UTP 10m szary 325950Intellinet29
13Draka Patchcord światłowodowy LC/PC-ST/PC OM3 (50/125 um) duplex1 mDraka34
14LogiLink Kabel sieciowy CP2033U CAT 6 U/UTP AWG 24/7 RJ45 1 m CzarnyLogiLink10
15LogiLink Patchcable CAT 5e UTP 20m szaryLogiLink16
16Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 3m, szary) PP12-3MGembird8
17Digitus Patch cord kat.6 S-Kabel FTP CU, AWG 26/7, szary 2mDigitus9
18Netrack patchcord RJ45 kat 6 UTP 0.25m zielony BZPAT0256GNetrack3
19Equip Kat.6 UTP 0.5m Czarny 625457Equip3
204World Kabel patch cord RJ45, kat. 6, FTP, 3m, szary 61094World9