Warning: file_put_contents(../_logs/20170724_204430-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Meble kuchenne - ranking lipiec 2017
» Meble kuchenne

Meble kuchenne

» Ranking popularności z dnia 20-07-2017

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Meble kuchenne największą popularnością cieszą się produkty firmy vidaXL (udział 40%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Signal (33,3%) oraz Beliani (13,3%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 1663 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna i kosztuje średnio 648 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za vidaXL Wisząca szafka kuchenna w kolorze białym, przeszklone drzwi 335 zł (12. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei Bortoli Komplet jadalniany z bambusa prasowanego Cross (4 krzeseła) w średniej cenie 5280 zł (18. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (2) jest oferowany vidaXL vidaXL Meble kuchenne wraz z kuchenką ( zestaw 5 części ) w cenie ok. 3072 zł.

Porównanie TOP 3

TOP 1

Nazwa Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma Zestaw mebli kuchennych Alice 2 m vanilia
 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma Zestaw mebli kuchennych Alice 2 m vanilia
Średnia cena648 zł767 zł998 zł

Meble kuchenne - ranking 2017

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna648
2 Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma767
3 Zestaw mebli kuchennych Alice 2 m vanilia998
4 Zestaw mebli kuchennych 1 8 m akacja378
5 Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma1248
6vidaXL vidaXL Meble kuchenne wraz z kuchenką ( zestaw 5 części )vidaXL3071
7 Zestaw mebli kuchennych Renee dąb sonoma 2 4 m957
8Signal Zestaw stołowy EspritSignal433
9Signal Zestaw stołowy PlaySignal575
10Signal Meble Zestaw PLAYSignal620
11vidaXL3205
12vidaXL334
13vidaXL vidaXL Zestaw szafek kuchennych 8 sztuk z częścią na zlew w kolorze wengevidaXL1656
14Halmar Zestaw FIGARO Stół + 4 krzesła KoloryHalmar599
15Beliani Beliani Zestaw mebli stal szlachetna – Stół 180 – Krzesła do wyboru - ARCTIC I białyBeliani4799
16Signal Zestaw stołowy KENDOSignal685
17Beliani Beliani Zestaw mebli stal szlachetna – Stół 220 – Krzesła do wyboru - ARCTIC I białyBeliani4999
18 Bortoli Komplet jadalniany z bambusa prasowanego Cross (4 krzeseła)5280
19Signal Zestaw Kendo szarySignal685
20Stolkar MORENO SOSNA ANDERSEN + DĄB LEFKAS ZESTAW 2,6Stolkar1318

Jak wybrać?

Kuchnia, miejsce w którym nie tylko jemy, czy gotujemy, ale często także spędzamy czas. Jeśli nasz dom jest otwarty dla innych to właśnie tam spędzamy dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Czy tego chcemy czy nie, kuchnia często jest wizytówką naszego domu, więc jak widać wybór odpowiednich mebli jest tym ważniejszy.

Możemy pozostawić to pomieszczenie przypadkowi, co spowoduje, że posiłki mogą być przygotowywane w niekoniecznie pięknych czy humanitarnych warunkach. Można także przy pomocy niekoniecznie wielkiego nakładu środków finansowych sprawić, że nasza kuchnia będzie przyciągać widokiem, estetyką a spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością.

Ale od czego zacząć? Przecież pokój ten obfituje w moc najróżniejszych utrudnień, jeśli chodzi o budowę naszych mebli. Pełno tam rur, dojść wody czy gazu i wywietrzników. Kiedy decydujemy się na zamówienie pełnego zestawu takich mebli, to warto zdecydować się na dostawcę, który przyjdzie do naszego miejsca zamieszkania, wszystko wymierzy i dobierze odpowiedni rodzaj i rozmiar mebli. Nam pozostanie tylko wybranie koloru czy materiału.

Właśnie, a z czego dokładnie mogą być nasze szafki, a dokładniej ich korpusy? Pierwszą możliwością jest wybór mebla z litego drewna. Z pewnością będzie to najdroższa inwestycja, ale też najtrwalsza, najpewniejsza i prawdopodobnie bardzo ładna. Choć nie od dziś wiadomo, że nie do wszystkich wnętrz pasować będzie lite drewno mimo jego uniwersalności. Warto też pamiętać o tym, że naturalne drewno może z czasem zmieniać barwę, czy występować może zjawisko rozszerzania i kurczenia się drewna, co przy cienkich płytach prowadzić może do zniekształceń. Trzeba o tym pomyśleć zwłaszcza w dobrze ogrzewanych pomieszczeniach, jakim bez wątpienia jest kuchnia.

Kolejnym materiałem jest laminat umieszczany na płycie wiórowej. Jego zaletą jest na pewno cena, jak i bogaty wybór różnych kolorów i wzorów. Jednak może szybko ulec zniszczeniu przez wilgoć, która powoduje odchodzenie laminatu od płyty.

Naszą kuchnię możemy również zaopatrzyć w meble z fornirowanej płyty wiórowej, czyli płyty powleczonej prawdziwym drewnem. Wygląd podobny, a cena zdecydowanie mniejsza.

Kolejnym materiałem jest płyta MDF. To sprasowana płyty pilśniowa często pokryta PCV. Jest to obecnie bardzo popularny materiał pokrywający szafki kuchenne. Swoją częstość występowania zawdzięcza między innymi tym że daje się kształtować w bardzo dowolny sposób, wygląda bardzo nowocześnie i jest odporna na wilgoć, co stanowi jej niezrównany atut.

Nasze meble kuchenne mogą być także zaopatrzone we fronty ze stali nierdzewnej czy szkła, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Ale wybór takich materiałów musi wynikać z osobistej gestii klienta, a przede wszystkim taki wygląd musi pasować do wystroju naszej kuchni, jak i całego mieszkania.

W niektórych miejscach możliwe jest także łączenie kilku opisanych wyżej technik, co przy sprawnym oku i dobrym guście może również dać ciekawy efekt. W dzisiejszych czasach wybór co do tego, jak wyglądać będzie nasze miejsce zamieszkania mamy ogromny, a więc decyzji warto nie podejmować pod wpływem impulsu, a dokładnie zapoznać się z wieloma ofertami sklepów czy dostawców, by przy niewielkim nakładzie kosztów sprawić że nasza kuchnia będzie miejscem pięknym i wyjątkowym.