Warning: file_put_contents(../_logs/20180118_141950-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Meble kuchenne - ranking styczeń 2018
» Meble kuchenne

Meble kuchenne

» Ranking popularności z dnia 11-01-2018

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Meble kuchenne największą popularnością cieszą się produkty firmy Halmar (udział 33,3%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Signal (26,7%) oraz Lectus (26,7%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 1233 złotych.

Najpopularniejszy produkt to Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna i kosztuje średnio 648 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Halmar Regał 4 mleczny 208 zł (16. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei Bortoli Komplet jadalniany z bambusa prasowanego Cross (4 krzeseła) w średniej cenie 9610 zł (11. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (1) jest oferowany Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna w cenie ok. 648 zł.

Porównanie TOP 3

TOP 1

Nazwa Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma
 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma
Średnia cena648 zł767 zł1168 zł

Meble kuchenne - ranking 2018

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna648
2 Zestaw mebli kuchennych Malaga 2 4 m dąb sonoma767
3 Zestaw mebli kuchennych Olek 2 6 m dąb sonoma1168
4 Zestaw mebli kuchennych 1 8 m akacja338
5Signal Zestaw stołowy EspritSignal433
6Signal Meble Zestaw PLAYSignal620
7Lectus Zestaw stołowy Registra  4 krzesła jasny marmurLectus379
8Euroseat Zestaw kuchenny - pomarańczowe plastikowe siedziskaEuroseat1698
9Beliani Beliani Zestaw mebli stal szlachetna – Stół 220 Krzesła do wyboru - ARCTIC II białyBeliani4639
10Signal Zestaw stołowy PlaySignal575
11 Bortoli Komplet jadalniany z bambusa prasowanego Cross (4 krzeseła)9610
12Lectus Zestaw stołowy Soma czarny stół + 4 krzesłaLectus529
13Halmar Stolik Bar 3Halmar245
14Halmar Zestaw kuchenny Faust dąb sonomaHalmar569
15Signal Zestaw Modus białySignal719
16Halmar Regał 4 mlecznyHalmar208
17Lectus Zestaw stołowy Limita 4 krzesła ciemny marmurLectus339
18Halmar Stolik Bar 4Halmar273
19Halmar Stolik Bar 6Halmar248
20Lectus Zestaw stołowy Fargot biały stół + 6 krzesełLectus649

Jak wybrać?

Kuchnia, miejsce w którym nie tylko jemy, czy gotujemy, ale często także spędzamy czas. Jeśli nasz dom jest otwarty dla innych to właśnie tam spędzamy dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Czy tego chcemy czy nie, kuchnia często jest wizytówką naszego domu, więc jak widać wybór odpowiednich mebli jest tym ważniejszy.

Możemy pozostawić to pomieszczenie przypadkowi, co spowoduje, że posiłki mogą być przygotowywane w niekoniecznie pięknych czy humanitarnych warunkach. Można także przy pomocy niekoniecznie wielkiego nakładu środków finansowych sprawić, że nasza kuchnia będzie przyciągać widokiem, estetyką a spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością.

Ale od czego zacząć? Przecież pokój ten obfituje w moc najróżniejszych utrudnień, jeśli chodzi o budowę naszych mebli. Pełno tam rur, dojść wody czy gazu i wywietrzników. Kiedy decydujemy się na zamówienie pełnego zestawu takich mebli, to warto zdecydować się na dostawcę, który przyjdzie do naszego miejsca zamieszkania, wszystko wymierzy i dobierze odpowiedni rodzaj i rozmiar mebli. Nam pozostanie tylko wybranie koloru czy materiału.

Właśnie, a z czego dokładnie mogą być nasze szafki, a dokładniej ich korpusy? Pierwszą możliwością jest wybór mebla z litego drewna. Z pewnością będzie to najdroższa inwestycja, ale też najtrwalsza, najpewniejsza i prawdopodobnie bardzo ładna. Choć nie od dziś wiadomo, że nie do wszystkich wnętrz pasować będzie lite drewno mimo jego uniwersalności. Warto też pamiętać o tym, że naturalne drewno może z czasem zmieniać barwę, czy występować może zjawisko rozszerzania i kurczenia się drewna, co przy cienkich płytach prowadzić może do zniekształceń. Trzeba o tym pomyśleć zwłaszcza w dobrze ogrzewanych pomieszczeniach, jakim bez wątpienia jest kuchnia.

Kolejnym materiałem jest laminat umieszczany na płycie wiórowej. Jego zaletą jest na pewno cena, jak i bogaty wybór różnych kolorów i wzorów. Jednak może szybko ulec zniszczeniu przez wilgoć, która powoduje odchodzenie laminatu od płyty.

Naszą kuchnię możemy również zaopatrzyć w meble z fornirowanej płyty wiórowej, czyli płyty powleczonej prawdziwym drewnem. Wygląd podobny, a cena zdecydowanie mniejsza.

Kolejnym materiałem jest płyta MDF. To sprasowana płyty pilśniowa często pokryta PCV. Jest to obecnie bardzo popularny materiał pokrywający szafki kuchenne. Swoją częstość występowania zawdzięcza między innymi tym że daje się kształtować w bardzo dowolny sposób, wygląda bardzo nowocześnie i jest odporna na wilgoć, co stanowi jej niezrównany atut.

Nasze meble kuchenne mogą być także zaopatrzone we fronty ze stali nierdzewnej czy szkła, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Ale wybór takich materiałów musi wynikać z osobistej gestii klienta, a przede wszystkim taki wygląd musi pasować do wystroju naszej kuchni, jak i całego mieszkania.

W niektórych miejscach możliwe jest także łączenie kilku opisanych wyżej technik, co przy sprawnym oku i dobrym guście może również dać ciekawy efekt. W dzisiejszych czasach wybór co do tego, jak wyglądać będzie nasze miejsce zamieszkania mamy ogromny, a więc decyzji warto nie podejmować pod wpływem impulsu, a dokładnie zapoznać się z wieloma ofertami sklepów czy dostawców, by przy niewielkim nakładzie kosztów sprawić że nasza kuchnia będzie miejscem pięknym i wyjątkowym.