Warning: file_put_contents(../_logs/20170426_155032-CCBot/2.0.txt): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/kilobit/public_html/webranking.pl/public_html/admin/savelogs.php on line 36
Meble kuchenne - ranking kwiecień 2017
» Meble kuchenne

Meble kuchenne

» Ranking popularności z dnia 17-04-2017

Na skróty: Porównanie Top 3 | Ranking Top 20 | Cechy szczególne | Jak wybrać? | Kupony rabatowe

W kategorii Meble kuchenne największą popularnością cieszą się produkty firmy vidaXL (udział 38,9%). Na kolejnych miejscach znalazły się firmy: Konar Meble Kolbudy (22,2%) oraz Signal (11,1%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów wynosi 1357 złotych.

Najpopularniejszy produkt to vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 5 elementów (200 cm) i kosztuje średnio 1262 zł. Jeśli nasz budżet jest istotny to najmniej zapłacimy za Halmar Regał 4 mleczny 208 zł (20. miejsce w rankingu popularności). Najdroższy jest z kolei Meble Paged Zestaw CUBA PAGED stół + krzesła w średniej cenie 3840 zł (13. miejsce w rankingu). Natomiast w największej liczbie sklepów (1) jest oferowany vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 5 elementów (200 cm) w cenie ok. 1262 zł.

Porównanie TOP 3

TOP 1

NazwavidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 5 elementów (200 cm)Konar Meble Kolbudy Fronty meblowe kuchenne dębowe RUSTICA 1Deftrans ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH DSM - HIGH GLOSS 7 ELEM.
vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 5 elementów (200 cm)Konar Meble Kolbudy Fronty meblowe kuchenne dębowe RUSTICA 1Deftrans ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH DSM - HIGH GLOSS 7 ELEM.
ProducentvidaXLKonar Meble KolbudyDeftrans
Średnia cena1262 zł699 zł899 zł

Meble kuchenne - ranking 2017

Wybór nie jest łatwy, dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.

LpFotoModelProducentŚrednia cena
[zł]
Sklepy
1vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 5 elementów (200 cm)vidaXL1261
2Konar Meble Kolbudy Fronty meblowe kuchenne dębowe RUSTICA 1Konar Meble Kolbudy699
3Deftrans ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH DSM - HIGH GLOSS 7 ELEM.Deftrans899
4Konar Meble Kolbudy Zabudowa kuchenna na wymiar dębowa RUSTICA 1Konar Meble Kolbudy1980
5vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 8 elementówvidaXL1819
6vidaXL Meble kuchenne wenge z zabudową lodówkividaXL1612
7vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 8 elementów (260 cm)vidaXL1826
8DEFTRANS ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH ALIS 7 ELEM. DSDEFTRANS899
9 Zestaw mebli kuchennych Como 2 m szary/patyna648
10Signal Zestaw stołowy EspritSignal433
11Signal Zestaw stołowy PlaySignal575
12Konar Meble Kolbudy Zabudowa kuchenna na wymiar dębowa RUSTICA 2Konar Meble Kolbudy2290
13 Meble Paged Zestaw CUBA PAGED stół + krzesła3840
14Euroseat Zestaw kuchenny - zielone plastikowe siedziskaEuroseat1698
15vidaXL Zestaw szafek kuchennych 8 sztuk w kolorze wengevidaXL1609
16Konar Meble Kolbudy Fronty meblowe kuchenne dębowe RUSTICA 2Konar Meble Kolbudy799
17vidaXL Meble kuchenne białe na wysoki połysk 7 elementów (240 cm)vidaXL1558
18vidaXL Meble kuchenne białe wysoki połysk 7 cz. z zabudową pod lodówkę 270 cmvidaXL1883
19Halmar Stół kuchenny Malcolm + 4 krzesła bukHalmar599
20Halmar Regał 4 mlecznyHalmar208

Jak wybrać?

Kuchnia, miejsce w którym nie tylko jemy, czy gotujemy, ale często także spędzamy czas. Jeśli nasz dom jest otwarty dla innych to właśnie tam spędzamy dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Czy tego chcemy czy nie, kuchnia często jest wizytówką naszego domu, więc jak widać wybór odpowiednich mebli jest tym ważniejszy.

Możemy pozostawić to pomieszczenie przypadkowi, co spowoduje, że posiłki mogą być przygotowywane w niekoniecznie pięknych czy humanitarnych warunkach. Można także przy pomocy niekoniecznie wielkiego nakładu środków finansowych sprawić, że nasza kuchnia będzie przyciągać widokiem, estetyką a spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością.

Ale od czego zacząć? Przecież pokój ten obfituje w moc najróżniejszych utrudnień, jeśli chodzi o budowę naszych mebli. Pełno tam rur, dojść wody czy gazu i wywietrzników. Kiedy decydujemy się na zamówienie pełnego zestawu takich mebli, to warto zdecydować się na dostawcę, który przyjdzie do naszego miejsca zamieszkania, wszystko wymierzy i dobierze odpowiedni rodzaj i rozmiar mebli. Nam pozostanie tylko wybranie koloru czy materiału.

Właśnie, a z czego dokładnie mogą być nasze szafki, a dokładniej ich korpusy? Pierwszą możliwością jest wybór mebla z litego drewna. Z pewnością będzie to najdroższa inwestycja, ale też najtrwalsza, najpewniejsza i prawdopodobnie bardzo ładna. Choć nie od dziś wiadomo, że nie do wszystkich wnętrz pasować będzie lite drewno mimo jego uniwersalności. Warto też pamiętać o tym, że naturalne drewno może z czasem zmieniać barwę, czy występować może zjawisko rozszerzania i kurczenia się drewna, co przy cienkich płytach prowadzić może do zniekształceń. Trzeba o tym pomyśleć zwłaszcza w dobrze ogrzewanych pomieszczeniach, jakim bez wątpienia jest kuchnia.

Kolejnym materiałem jest laminat umieszczany na płycie wiórowej. Jego zaletą jest na pewno cena, jak i bogaty wybór różnych kolorów i wzorów. Jednak może szybko ulec zniszczeniu przez wilgoć, która powoduje odchodzenie laminatu od płyty.

Naszą kuchnię możemy również zaopatrzyć w meble z fornirowanej płyty wiórowej, czyli płyty powleczonej prawdziwym drewnem. Wygląd podobny, a cena zdecydowanie mniejsza.

Kolejnym materiałem jest płyta MDF. To sprasowana płyty pilśniowa często pokryta PCV. Jest to obecnie bardzo popularny materiał pokrywający szafki kuchenne. Swoją częstość występowania zawdzięcza między innymi tym że daje się kształtować w bardzo dowolny sposób, wygląda bardzo nowocześnie i jest odporna na wilgoć, co stanowi jej niezrównany atut.

Nasze meble kuchenne mogą być także zaopatrzone we fronty ze stali nierdzewnej czy szkła, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Ale wybór takich materiałów musi wynikać z osobistej gestii klienta, a przede wszystkim taki wygląd musi pasować do wystroju naszej kuchni, jak i całego mieszkania.

W niektórych miejscach możliwe jest także łączenie kilku opisanych wyżej technik, co przy sprawnym oku i dobrym guście może również dać ciekawy efekt. W dzisiejszych czasach wybór co do tego, jak wyglądać będzie nasze miejsce zamieszkania mamy ogromny, a więc decyzji warto nie podejmować pod wpływem impulsu, a dokładnie zapoznać się z wieloma ofertami sklepów czy dostawców, by przy niewielkim nakładzie kosztów sprawić że nasza kuchnia będzie miejscem pięknym i wyjątkowym.